بهترین جراح سینه در تهران

Contents

بهترین جراح سینه در تهران

بسیاری از افراد به دلایل مختلفی به دنبال بهترین جراح سینه در تهران می باشند.  این دغدغه هم ابعاد زیبایی را شامل می شود و هم ابعاد درمانی را…

فرض کنید خود شما فردی هستید که تمایل به جراحی پروتز سینه دارد. مطمئنا عدم رضایت از سایز و فرم سینه هایتان اولین دلیل برای تصمیمتان می باشد.

مطمئنا خود شما هم با شنیدن نام جراحی مضطرب می شوید و نسبت به نتایج حاصل از این جراحی زیبایی نگران خواهید شد. همانطور که می دانید هرنوع جراحی چه زیبایی و چه درمانی می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد.

اما با کمی تامل می توانید به روش ها و راهکارهای جلوگیری از این عوارض پی ببرید. بله درست فکر کرده اید!!! انتخاب جراح حاذق و توانا از جمله عوامل مهم و موثر در این زمینه می باشد.

در ادامه ی مطلب سعی داریم به نکات موثر در کسب نتایج ایده آل از انواع جراحی زیبایی سینه بپردازیم. همراه ما باشید.

دکتر مصطفی جان بزرگی فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی
دکتر مصطفی جان بزرگی فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی

انواع جراحی سینه

دلایل متعددی زمینه ساز جراحی سینه می باشند. یک فرد برای تقویت زیبایی و تناسب اندام خود به انواع جراحی های زیبایی از جمله: لیفت سینه، جراحی پروتز سینه و… روی می آورد و بالعکس ممکن است فرد دیگری بنا به دلایل درمانی مانند از دست دادن سینه ی خود در حین درمان سرطان به جراحی ترمیم و پروتز سینه روی بیاورد.

حتی جراحی های زیبایی سینه تنها مختص به زنان نمی باشد و شامل حال آقایان نیز می شود. به طور مثال بزرگ بودن سینه در مردان از جمله دلایل کاهش اعتماد به نفس در آن ها می باشد. خوشبختانه با گسترش و ابداع روش های نوین پزشکی می توان با جراحی ژنیکوماستی این عارضه را درمان نمود.

 دکتر مصطفی جان بزرگی، جراح پلاستیک در تهران هستند. شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات لازم و مشاوره و اطلاع از انواع جراحی های زیبایی سینه، از طریق زیر اقدام نمایید:
راه های برقراری ارتباط با ایشان:
تلفن مشاوره: ٠٩١٢٦٤٧٠٧٢١
خانم صدر: ٠٩٣٠٦٧٦٦٦٢٣
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۸۷۷۴۰
صفحه اینستاگرام دکتر جان بزرگی

عوارض جراحی زیبایی سینه

شاید در اطراف خود افرادی را دیده باشید که با هزار امید و آرزو جراحی زیبایی سینه انجام داده اند ولی از نتایج حاصل از آن راضی نیستند و اعتماد به نفس آن ها نیز کاهش یافته است.

استفاده از مواد بی کیفیت و نامرغوب، نداشتن مهارت کافی، توجه نداشتن به شرح حال فرد و بیماری های زمینه ای او از جمله دلایل مخربی می باشند که نتایج حاصل از اعمال زیبایی سینه را تحت تاثیرات سوئی قرار می دهند.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

به طور مثال شخصی را در نظر بگیرید که جراحی پروتز سینه انجام داده است. اگر از پروتزهای نامرغوب و بی کیفیت در این فرد استفاده شود، بافت پستان نسبت به پروتز جایگذاری شده واکنش داده و عفونت می کند.

این عفونت ممکن است در کل بافت پستان فرد منتشر شود و نیاز به جراحی های ترمیمی برای از بین بردن عوارض موجود باشد.

بنابراین با کمی تفکر، پرس و جو و بررسی سوابق پزشکی و رضایت بیمارانی که این جراحی را تجربه کرده اند می توانید انتخابی مناسب داشته باشید و بهترین جراح سینه در تهران را بیابید.

در این قسمت نمونه ای از رضایت بیمار بعد از جراحی پروتز سینه توسط دکتر مصطفی جان بزرگی (فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی) را مشاهده می نمایید:

 

چکیده مطلب

با انتخاب بهترین جراح سینه در تهران می توانید نتایج ایده آل تر و رضایت بخشی از عمل جراحی خود کسب نمایید و دیگر نگران ابتلا به انواع عوارض نامطلوب بعد از جراحی زیبایی سینه را نداشته باشید.

پاسخ

11 − 1 =

Call Now Button