هر آنچه که باید در مورد جراحی ترمیم بینی بدانید!!!

Contents

جراحی ترمیم بینی

چه علتی باعث شده است که تصمیم به جراحی ترمیم بینی بگیرید؟ آیا دچار مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی شده اید؟ یا از فرم و حالت بینی خود بعد از عمل جراحی راضی نیستید؟

زیبایی بعد انکار ناپذیر در اعتماد بنفس و تقویت روابط اجتماعی انسان ها می باشد. بنابراین هر فردی در هر سن و با هر جنسیتی به نوبه ی خود بدنبال زیبایی و کمال می باشد.

همانطور که می دانید تناسب در اجزای چهره ی انسان ویترین جذابی برای ارتقا اعتماد به نفس و داشتن روابط موفق خواهد بود.

جراحی بینی نیز یکی از پر طرفدارترین عمل های زیبایی است که انسان از آن برای دستیابی به خواسته ها و انتظارات کمال گرایانه ی خود، استفاده می نماید.

حال اگر نتایج حاصل از این جراحی معقول و رضایت بخش نباشد، چه می شود؟ فرض کنید خود شما جزء دسته ای هستید که از نتیجه ی عمل بینی خود ناراضی هستید و این عامل باعث کاهش اعتماد به نفستان شده است!!!

نمونه جراحی بینی دکتر مصطفی جان بزرگی
نمونه جراحی بینی دکتر مصطفی جان بزرگی

حساسیت عمل ترمیم بینی

به هر علتی که تصمیم به جراحی ترمیم بینی دارید؛ باید بدانید عمل ثانویه ی بینی بسیار حساس می باشد و باید با دقت و تبحر بیشتری صورت پذیرد. شاید از خود بپرسید علت این حساسیت و اهمیت چیست؟

در پاسخ به سوال مذکور باید گفت؛

  • بافت بینی در حین جراحی دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد. جراح با اعمال تغییرات لازم، عیوب ظاهری و داخلی بینی را رفع می نماید و فرم زیباتری به آن می بخشد.

اما همیشه اینگونه نیست!! اشتباهات پزشکی می توانند نتایج حاصل از عمل جراحی را تحت تاثیرات سوئی قرار دهند. به گونه ای که بیمار از نتایج حاصل از عمل خود رضایت نداشته و در صدد رسیدن به انتظارات نافرجام خود از عمل اولیه ی بینی، بر می آید.

عمل ترمیم و یا جراحی ثانویه نیز به نوبه ی خود باعث تغییراتی در بافت بینی خواهد شد. این تغییرات در جهت رسیدن به نتایج ایده آل و رضایت بخش صورت می پذیرند.

ولی نکته ای که باید در این مبحث به آن دقت کنید؛ حساسیت و آسیب پذیری بالاتر بافت بینی در جراحی ثانویه نسبت به جراحی اولیه است.

به همین دلیل است که جراح باید دقت عمل بسیار بیشتری در جراحی ترمیم بینی داشته باشد، تا در حین رفع عیوب موجود مانع از آسیب دیدگی بافت بینی و ایجاد عوارض نامطلوب شود.

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

شاید بسیاری از افراد از اهمیت جراحی ثانویه ی بینی و حساسیت آن با خبر هستند که به دنبال بهترین دکتر برای ترمیم بینی خود می باشند.

بهترین جراح ترمیم بینی در تهران این قابلیت را دارد تا با بررسی های لازم بهترین تصمیم را در جهت برآورده ساختن نیازهای بیمار اتخاذ نماید.

 دکتر مصطفی جان بزرگی، جراح پلاستیک در تهران هستند. شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات لازم و مشاوره و اطلاع از جراحی ترمیم بینی، از طریق زیر اقدام نمایید:
راه های برقراری ارتباط با ایشان:
تلفن مشاوره: ٠٩١٢٦٤٧٠٧٢١
خانم صدر: ٠٩٣٠٦٧٦٦٦٢٣
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۸۷۷۴۰
صفحه اینستاگرام دکتر جان بزرگی

در حالت طبیعی از دو طریق می توان ترمیم بینی را انجام داد. این روش ها به شرح زیر می باشند:

ترمیم بینی عمل شده بدون جراحی

برخی از افراد بعد از عمل جراحی دچار آسیب های جزئی در بافت بینی خود می شوند. در مواقعی که عیوب ظاهری بینی جزئی باشد، می توان آن ها را با تکنیک های ساده تر و بدون نیاز به عمل جراحی مجدد برطرف ساخت.

  • به طور مثال افرادی که دچار فرورفتگی جزئی در بافت بینی خود بعد از عمل جراحی شده اند، می توانند از تکنیک تزریق فیلر به بینی استفاده نمایند.

عمل جراحی مجدد بینی

در بسیاری از موارد عیوب ظاهری و داخلی بینی به گونه ای می باشد که با روش های ساده و غیرتهاجمی برطرف نخواهند شد. در این حالت بهترین گزینه برای رفع عیوب موجود عمل جراحی بینی ترمیمی می باشد.

لازم به ذکر است؛ انتخاب روش ترمیم بینی به عهده ی بهترین جراح بینی در تهران بعد از انجام معاینات دقیق و بررسی عیوب موجود، می باشد.

نمونه کار جراحی بینی
نمونه کار جراحی بینی

چکیده کلام

در جراحی ترمیم بینی باید خیلی هوشمندانه تر عمل کرد تا از یک سوراخ دوبار گزیده نشد!!! مطمئنا هیچ فردی تمایلی به انجام عمل جراحی به تعداد دفعات مکرر ندارد.

بنابراین باید جوانب را دقیق بررسی کرد تا نتایج معقول و رضایت بخشی از جراحی مجدد بینی کسب کرده و از آن ها لذت برد.

پاسخ

پنج × سه =

Call Now Button