رسیدن به زیبایی و تناسب اندام با جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه راهی برای رفع عیوب ظاهری پستان و تقویت اعتماد به نفس زنان!!!

اگر از سایز سینه های خود به هر دلیلی ناراضی هستید و این امر باعث شده تا از اندام خود احساس خوشایندی نداشته باشید، ما به شما جراحی زیبایی سینه را پیشنهاد می کنیم.

کوچکی یا ابعاد و اندازه مناسب سینه برای بیشتر خانم ها اهمیتی بسیار زیاد دارد زیرا در ارتقا اعتماد بنفس آنها تاثیر مهمی دارد. حتی نوع لباسی که میخواهند بپوشند نیز با اندازه سینه باید همخوانی داشته باشد تا آنها، زیبا و شیک بنظر برسند.

در زندگی روزمره امروز، زیبا به نظر رسیدن و جذاب بودن، جزء لاینفک از زندگی ما هستند. زیرا تغیرات عمده ای در سبک زندگی شهروندی امروز به وجود آمده است و همین امر باعث شده تا ما نتوانیم بی تفاوت نسبت به محیط پیرامونی خود نگاه کنیم.

 دکتر مصطفی جان بزرگی، جراح پلاستیک در تهران هستند. شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات لازم و مشاوره و اطلاع از جراحی پروتز سینه، از طریق زیر اقدام نمایید:
راه های برقراری ارتباط با ایشان:
تلفن مشاوره: ٠٩١٢٦٤٧٠٧٢١
خانم صدر: ٠٩٣٠٦٧٦٦٦٢٣
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۸۷۷۴۰
صفحه اینستاگرام دکتر جان بزرگی

مضاف بر این امر، در جامعه امروز افرادی که زیباتر، شکیل تر و با وقار تر به نظر می رسند، می توانند از موقعیت های اجتماعی بالاتری برخوردار شوند. این مساله سبک زندگی و پوشش را در برمی گیرد و به تناسب اندام می رسد.

جراحی پروتز سینه به نوعی جراحی زیبایی پستان گفته می شود که در آن سایز سینه را توسط شیئی به نام پروتز بزرگ کرده و همچنین سینه ها نسبت به قبل سفت تر می شوند.

البته این را هم باید اضافه کنیم که این نوع جراحی قادر است افتادگی سینه و یا کوچک شدن سینه بعد از بارداری و یا شیردهی را نیز اصلاح کند.

جراحی پروتز سینه
جراحی پروتز سینه

سن مناسب پروتز سینه

باید بگوییم هیچ محدودیت سنی در جراحی پروتز سینه وجود ندارد اما جراح پلاستیک و زیبایی، بهترین زمان را بعد از ۲۲ سالگی تعیین کرده اند زیرا در این سن بافت سینه رشد کامل خود را انجام داده و به حداکثر کمال خود رسیده است.

جراحی پروتز سینه از آن دسته عمل های زیبایی خطرناک و وقت گیر بشمار نمی آید که افراد ناگزیرند در خصوص آنها نگرانی های متعددی را به دل راه دهند.

زیرا این جراحی با یک بیهوشی عمومی کوتاه مدت و یک بستری موقت انجام شده و بعد از یک هفته می توانید به فعالیت های روزمره خودتان بازگردید. در ضمن این جراحی در حدود یک ساعت و شاید کمی بیشتر طول بکشد.

بهترین دکتر پروتز سینه در تهران

شما بامراجعه به مطب بهترین جراح پروتز سینه در تهران و یک بار معاینه توسط وی، می توانید بهترین جراحی زیبایی سینه را متناسب با نیاز خود مانند: پروتز سينه (جهت بزرگ كردن و فرم دادن سينه‌ها) – ماموپلاستى سينه (كوچك كردن و بالا آوردن نوک سينه) – ليفت سينه (بالا آوردن سينه و نوک آن) و… تجربه کنید تا از این رهگذار به عنوان فردی زیباتر به زندگی اجتماعی خود بازگردید.

سایر مقالات مرتبط:

جراحی ژنیکوماستی

پاسخ

یک × چهار =

Call Now Button