جراحی ژنیکوماستی

Contents

جراحی ژنیکوماستی

جراحی ژنیکوماستی چیست؟ هدف از انجام این عمل جراحی چیست؟

بسیاری از مردان هستند که از اندازه سینه های خود ناراضی بوده و ترجیح می دهند سینه هایشان کوچکتر باشد. در میان موارد متعدد جراحی زیبایی از جمله جراحی بینی یا تغییر سایز سینه در زنان، کوچک کردن سینه مردان (جراحی ژنیکوماستی) نیز یکی از عمل های زیبایی است که امروز در دنیا با استقبال زیادی روبرو شده است.

علائم ژنیکوماستی

بدون شک جراحی ژنیکوماستی یا کوچک کردن سینه مردان در زیبایی و فرم اندام آن ها به خصوص مردانی که با ورزش دارای تناسب اندام و به طور کلی خوش هیکل هستند، تاثیر بسیاری دارد.

چراکه ممکن است سینه های یک مرد به دلایل بسیاری از جمله چاقی یا دلایل ارثی بزرگ تر از حدی باشند که برای اندام یک مرد مناسب است.

برای آشنایی با این جراحی زیبایی و آگاهی درباره مراحل، مزایای آن و همچنین هزینه و شرایط لازم برای انجام آن باید به بهترین جراح ژنیکوماستی مراجعه کنید تا دیدگاه شما درباره این عمل زیبایی به صورت صحیح شکل بگیرد.

از این رو در ادامه علاقمندان به این موضوع را به صورت مختصر با جراحی زیبایی کوچک کردن سینه، عوارض و مزایای آن و احتمال بازگشت آن بعد از عمل و همچنین دوران نقاهت و استراحت بعد از عمل آشنا می کنیم.

نمونه جراحی ژنیکوماستی دکتر مصطفی جان بزرگی
نمونه جراحی ژنیکوماستی دکتر مصطفی جان بزرگی

بازگشت ژنیکوماستی بعد از عمل

آیا عمل ژنیکوماستی بازگشت پذیر است؟

بافت چربی سینه همانند همه بافت های چربی در بدن انسان در صورت عدم رعایت رژیم غذایی مناسب و مفید و به علت تغذیه بیش از حد و پرکالری می تواند جایگاه انباشته شدن چربی باشد.

طبیعی است که بعد از جراحی ژنیکوماستی نیز اگر فرد دچار اضافه وز بشود، سینه های او مجددا بزرگ خواهند شد. با این وجود تجربه نشان داده که عمل ژنیکوماستی غیراز تغییر در اندازه و سایز سینه، باعث تغییر در ساختار بافت چربی سینه نیزمی شود و درنتیجه حتی در صورت نوسانات وزن بعد از عمل نیز احتمال بزرگ شدن سینه را به صفر می رساند.

این موضوع البته به میزان تجربه و تخصص پزشک شما بستگی دارد که بهترین نوع عمل زیبایی را با عدم احتمال برگشت پذیری انجام دهد.

 دکتر مصطفی جان بزرگی، جراح پلاستیک در تهران هستند. شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات لازم و مشاوره و اطلاع از جراحی ژنیکوماستی، از طریق زیر اقدام نمایید:
راه های برقراری ارتباط با ایشان:
تلفن مشاوره: ٠٩١٢٦٤٧٠٧٢١
خانم صدر: ٠٩٣٠٦٧٦٦٦٢٣
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۸۷۷۴۰
صفحه اینستاگرام دکتر جان بزرگی

عوارض عمل ژنیکوماستی در مردان

بهترین کار همیشه این است که افراد برای هر تصمیمی همه عوارض احتمالی آن را بدانند. دانستن عوارض موجب انتخاب بهتر در یافتن بهترین متخصص و جراح ژنیکوماستی خواهد بود.

زیرا بهترین جراح است که با تخصص و دانش بالا و تجربه بسیار زیاد خود می تواند همه این عوارض را تحت کنترل بگیرد و احتمال ایجاد آن ها را به حداقل برساند.

اگر با پزشک خود مشورت کنید مهمترین عوارض ژنیکوماستی را به شرح زیر برایتان توضیح می دهد:

  • امکان باقی ماندن جای بخش های کوچکی از زخم و برش عمل جراحی
  • ممکن است تا مدت ها جای عمل جراحی بی حس باشد
  • تغییر رنگ احتمالی پوست در محل جراحی
  • از دست دادن چربی عمقی پوست
  • احتمال نیاز به ترمیم و یا جراحی مجدد

بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران

پرس و جو و یافتن بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران یک عامل بسیار مهم و کاربردی در جلوگیری از ابتلا به عوارض نامطلوب بعد از این جراحی زیبایی می باشد.

زیرا همانطور که در مطالب فوق نیز بیان شد، انواع جراحی زیبایی سینه ممکن است عوارض نامطلوبی را به همراه داشته باشند. اما نگران نباشید با انتخاب جراح اصلح و حاذق، رعایت مراقبت های بعد از عمل ژنیکوماستی و توجه به رژیم غذایی و انجام فعالیت های ورزشی مناسب می توانید احتمال ایجاد این عوارض را به صفر برسانید.

هزینه ی عمل جراحی ژنیکوماستی

برآورد قطعی هزینه عمل ژنیکوماستی به موارد زیر بستگی دارد:

  • شدت ژنیکوماستی
  • نوع روش انتخابی برای عمل جراحی
  • دستمزد جراح پلاستیک
  • هزینه کلینیک
  • هزینه متخصص بیهوشی

هزینه قطعی این عمل جراحی در طی جلسات مشاوره و معاینه از سوی جراح پلاستیک تعیین و به اطلاع بیمار رسانده می شود.

پاسخ

چهارده + 13 =

Call Now Button